Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Central-Hotel Eberswalde, Eberswalde-Finow

Snadná online rezervace Central-Hotel Eberswalde a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Eberswalde-Finow bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Central-Hotel Eberswalde (Hotely), ubytování Eberswalde-Finow, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Central-Hotel Eberswalde. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Central-Hotel Eberswalde může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Central-Hotel Eberswalde se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Central-Hotel Eberswalde vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7.1

Central-Hotel Eberswalde (Hotely), Eberswalde-Finow

TGE, Alfred-Nobel-Str. 2, Eberswalde-Finow, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Central-Hotel Eberswalde
Central-Hotel Eberswalde 1Central-Hotel Eberswalde 2Central-Hotel Eberswalde 3Central-Hotel Eberswalde 4Central-Hotel Eberswalde 5Central-Hotel Eberswalde 6Central-Hotel Eberswalde 7Central-Hotel Eberswalde 8Central-Hotel Eberswalde 9Central-Hotel Eberswalde 10Central-Hotel Eberswalde 11Central-Hotel Eberswalde 12Central-Hotel Eberswalde 13Central-Hotel Eberswalde 14Central-Hotel Eberswalde 15Central-Hotel Eberswalde 16Central-Hotel Eberswalde 17Central-Hotel Eberswalde 18Central-Hotel Eberswalde 19Central-Hotel Eberswalde 20Central-Hotel Eberswalde 21Central-Hotel Eberswalde 22Central-Hotel Eberswalde 23

Tento hotel nabízí levné ubytování v klidném místě. Nachází se v technologické a průmyslové zóně TGE na okraji braniborského města Eberswalde.

Central-Hotel Eberswalde má polohu uprostřed krásné přírody plné lesů a jezer v blízkosti přírodní rezervace Schorfheide.

Hotel nabízí útulné kuřácké nebo nekuřácké pokoje s TV, telefonem, sprchou, psacím stolem a manželskými postelemi. Všechny jsou snadno přístupné hotelovým výtahem.

Každé ráno si můžete dát bohatou snídani formou bufetu. Za 10 minut dojedete autem ke stravovacím zařízením ve městě.

Central-Hotel Eberswalde nabízí hostům možnost využít zdarma hotelové parkoviště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Central-Hotel Eberswalde)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Automat (nápoje), Možnosti snídaně

Služby na recepci

Expresní přihlášení/odhlášení, Turistické informace

Úklidová služba

Čištění bot

Zázemí pro business

Společenské prostory

Různé

Nekuřácké pokoje, Výtah, Topení

Obecné podmínky (Central-Hotel Eberswalde)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro, EC-Card

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Central-Hotel Eberswalde)

Upozorňujeme, že od 23:00 do 6:00 není personál k dispozici. V těchto hodinách není možné využívat recepci, hotelová zařízení a služby.

Upozorňujeme, že v hotelu se podává pouze snídaně.